=- Taş Kırma Makinası Kiralama -=

 

Taş kırma makinamız 40 cm çalışma derinliğine sahiptir. İşlediği topraktaki taşları un gibi toprak haline getirir. Yine tarlada ayçiçek kökü, mısır kökü, bugday sapı veya bitki atıklarını da un gibi öğütür. Taş kırma makinası araziyi işledikten sonra, kuş kovalamak için bile taş bulamayacaksınız. Ona göre kararınızı iyi verin. Daha sonra bize "Verin Benim Taşlarımı" Demeyin.


Taş kırma makinasında 66 adet bıçak ve 132 adet elmas uç bulunur. 10 cm değil, 20 cm değil, 30 cm hiç değil. Tam 40 cm derinlikteki ve tarlanın yüzeyindeki tüm taşları un ufak ediyoruz.


Taş kırma makinamızı satın alıp, makinayı sizde kira ile çalıştırabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

Taş kırma makinası traktör kuyruk milinden hareket alır. Traktör hidrolik askı kollarına bağlanır. Tarla yüzeyindeki ve 40 cm toprak altındaki taşları, elmas bıçaklar sayesinde kırar.


Kırma işlemi bıçaklar ve tungsten elmas uç ile yapılır. Aşınmaya dayanıklı iç gövde, dövme çelik bıçak, arka kaput ızgara sayesinde, işlenen malzemede istenilen sonuç elde edilir.