.

=- Firma Profili -=

.

.

LORDMAC MAKİNA ; Konya'da Tarla taş kırma makinalarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Tarım sektörünün en önemli problemlerinden olan arazi taşlarına çözüm bulmak için yola çıkan firmamız, yapmış AR-GE çalışmaları sonucunda, tarım arazilerinin taşlarını toprak haline getirecek makinanın yapımını tamamlamıştır.

Kaliteli bir makinayı ekonomik şartlarda çifçilerimizin en büyük yardımcısı haline getirdik. Makinamzın tanıtımını dünya pazarında da yaptıktan sonra, önemli geri dönüşler elde ettik.

LORDMAC olarak güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket ederek, tarım sektörümüzün ihtiyaçları doğrultusunda kendini geliştirmeyi hedef olarak benimseyip, emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Konya tarla taş kırma makinası, kiralık taş kırma makinası, traktör taş kırma makinası fiyatları, taş kırma makinası saat ücreti, taş kırma makinası kiralama, kiralık taş kırma makinası, taş kırma makinası saat ücreti, taş kırma makinası kiralama, traktör arkası taş kırma makinası, taş kırma ataşmanı, çok fonksiyonlu taş kırma makinesi, sabit rotörlü taş kırma makinası, taş kırma ataşmanı, taş kırma makinesi fiyatları, toprak işleme  taş kırma makinası, traktör taş kırma makinası fiyatları,